MC´s tabulka

Datum: 12.10.2013

Vložil: Pepa-123

Titulek: Život

Narodil jses,zapálil se knot osud je tím plamenem co tě pálí,nesmíš se nechat upálit,musíš toho hodně přehodnotit vracet se zpátky,život je play, ne rev, ne stop, a hlavně je moc krátký,moc,realita tě udržuje jak trenér ve formě v který se necejtíš bejt v dobrým světle,musíš musíš jít, musíš vším procházet s tou zátěží,nesmíš se otáčet, najdeš tam jen nic vzpomínky a jizvy krvaví co se nehojí,ty ale musíš v před jak čas, jinak ti to tu zlomí vas, uteklo pár let zestárnul jsi měl by si bejt dávno někde jinde, ale ty jsi stále tady a přitom je tu plno cest co by zato stály,já vím dostal jsi od života knockaut pěst, a stuhly ti duševní svaly,nejsi v tom vině jsi v tom nevině,život je bojovník co nejde ferově porazit,nejde protifunkčnost musíš ho ale zvládat,nenech se šikanovat je čas stávat,to co ti ublíží po tobě s láskou přeci netouží,myšlenka k smyslu plnýmu žití tě nachvíli zastaví,jsi raněn jsi sám jako vlk v jiným prostředí,myslíš si že si ten kdo to tu jen těžko sám ustojí,keci od vlku co tě neznají tě jenom překvapí,máte stejnou krev ale chovaj se nefer a to tě zabolí,ty výš že tam hluboko vevnitř opklopen tím nátlakem a bolestí, jsi jako oni možná ještě lepší,podceňovat se ne, to nedělej pravdu máš tak ji vytas a s ní se dopředu snaž,hlavně už vyraž a všem se v tom pravdivím a dobrým ty ukaž,budeš pak volný jako pták rostáhneš křídla a uletíš jako sen když se ráno probudíš,ten sen čeká nato až se stane veskutečnost,pak už bude jen dobře a ty to všechno nak pomalu vytrousíš a nakonec se jen někam na klidný místo usadíš,otočíš se zamrazí tě aty jen krokem v před s umsěvem natváři vyrázíš tam kam jsi vždy toužil,ted už ti to pujde ted už ano,zasloužíš si to a máš nato právo,právo jako každej vlk,jen se neboj toho v předu,věř si a vyraž od minulosti by jsi moch už konečně uchopit radu,tak se ji chytni a let,protože to co chceš je tamhle v před,celej svět je tu provšechny,nikdo nemá právo nato bejt superman nebo betmen oceloví,všichni vlci jsme jen vlci a jsme si rovni,vím že to výš ale jen pořád přemysliš,není nad čím zahod to v zadu dej se nák dokupy a nastup,je tu plno ruznejch vozidel co tě nekam odvezou a bude ti tam líp,skus lásku vím ty chceš tu v zadu,nejde prostě ne konec,naděje umřela zazvonil zvonec,je tu plno jiných nepříjmaš pravdivou radu protože srdce po tam té touží,ale bud člověk a ne pohádková bytost co nakonec dostane to počem touží,my sme v jiný pohádce v tý kde je všechno složitý a moc těžký,proti osudu prášky nejsou nic ho nzlikviduje ten tu prostě stále je,realitu skrotí jen alkohol ale nachvíli a fuj hnus to je,zelenej tabák co hoří pomalu jak tvuj každej bolavej den ti ho jen ještě víc ubere a ten hezkej krátkej pocit se natebe zachvýli vysere,opustí tě a tobě chybý,je to jedinej okamžik kdy se dobře citíš,ale zachvili už taky ne, a nakonec ti ten tvuj ještě dobrej rozemele a je huř,vlci jsou zlí,život je nefer,někdy přítel ale tomu never,seš v boji,tak bojuj,mužeš nefer i on přeci je,hlavně hlavu v zhuru a pamatuj že naobzoru všechno je,v zadu nic v předu jo,takže start a naplno,nezapomen si natu cestu vzít pás,mužes se vybourat a sním pak líp přežíváš,pás jsou svaly v duši nenech se porazit a skus prorazit,až v cíli mužeš zastavit,takže natankuj svou sílou,zapni stěrače to jsou nervy a vyraž,naplno a hlavně se snaž nebourat,to jen zdržení se k cíli,hlavně nevystupuj a neřezej si žíli,to je moc lehký a je to hloupost,to radši schytej ještě pár pěstí,ale nikdy neustupuj a vyraž s tím čemu se říká čest,zatni pěst,a let,protloukej se terénem tamhle na obzoru je to proco si jedem,jsem to já a ty,já jsem já a ty jsou touhy,jsou v před takže zařad a jed,přeji hodně štěstí a hlavně dobře dojed,a věř si,podceňováním zemřeš a to už pak těžko jedeš,takže to v zadu neřeš nekoukej se dozpětnýho zrcátka,je tam jen černo,ale to čelní s klo vpředu je to přes co se musíš koukat,protože v před míříš,tak hodně štěstí,a celou cestu měj zatlou pěst,pěst je plyn nadoraz,a nezapomen,věř si,a jet si proto co potom bude štěstí.





Zpět na diskuzi

    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));