Track

Datum: 29.03.2016

Vložil: killa

Titulek: spamer

Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a proto moje odpověd

Můj rep je vostrej jako střela která nejde z příma.
Můj rep má dicka jako koule býka od skilakila dicka
Můj rep má vibrace jako demolice ktere proudí do palice
základ mí ho repu je dj od pravěku,dj tvoří a ja prověřím a je-li možno přídám svýho skilakila repu
Můj rep nereprezentuje propagandu ani zadnou velkou skila scénu
Můj nema pomalost ani troufalost ani trvalost
proto moje akce repu jsou jako reakce repu,moje trat repu je od dobý věku ale ani do věku
Můj rep nemá hranice ani žádný smrtelný hranice ani žádny dálnice jako D jedna dalnice a proto moje odpověd

Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a proto moje odpověd

Můj svět nemá žádny paragrafi žádny disko nebo hip hop scény,
jedině co slyší moje uši jsou jungle beaty nebo dnb bassy a taky skiba texty
Můj svět neni komerční ani vyjmečný,chci něco ukázat a taky dokázat,
nemám velký plány ani velky vlohy, nechci dělat díru do světa jen tuknout do světa
Můj svět nechce nikoho inspirovat ani popohnat budu rád když mě budete poslouchat a ja vám budu naslouchat.
Můj styl není nobl ani špíno nobl a co si budem nalhávat jsem tak trochu šampus a taky
trochu lesní bambus a moje moto je tak trochru jako od mobu a proto mo je odpověd je taky od skila modu

Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a proto moje odpověd

Můj sen není žádnej extra a taky vám to řeknu z místa chci dělat jen to co mě baví a taky trochu popojít
Můj sen je tak trochu prostý žádny extra plány ani modní scény jen se tak dívat a koukat spříma a hudbu chci přímat a majkem texty lidem dodat jako mc kterej hudbu vydal a beaty vnímal jako
stroj kterej všechno sníma
muj sen sem v hlavě nechal a texty v hlavě dělam ale moc šancí tomu nedám ale aspon pokus0 vydám
Muj sen píšu na kus papír ale slova nevystačí ale snat odpověd k tomu stačí






Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a proto moje odpověd

moje odpověd je střela přesná krutě běsná jako od skiba kinga
nezáleží na čem seš ale počem deš jako děs jestli máš na to vlohy tak tomu dej nohy jestli máš kuráž tak to mu dej důraz
a jestli ti to nevýjde tak dej skanku vědět znám jedno příslovy potravě se nechodí po travě se letá jako orel delta,
moje odpověd je že reprezentuju dj profira a fira jako skila kila bomb oni tvoří a ja slovama vířím jako dítě od doby
oni rostočí a ja dotočím jako dítě od doby oni jedou set a ja dojíždím set jako dítě od doby, od doby kdy sem napsal tehle track a proto moje odpověd je ...

Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a moje moje odpoved že mám na to výpověd tak mi kurva odpověz
Můj rep můj svět můj sen a proto moje odpověd





Zpět na diskuzi

    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));