Nejlepší text

Datum: 15.02.2015

Vložil: SUKOV

Titulek: ...

Stojím na vlastních nohou od 15ti pod oblohou
Od ty doby nemám nic společného s pohodou
Sem na tolik notorik každý den hodin nevím kolik
Zvolil sem si to sám historie je dílo a já prahistorik
To že už sem je story bolí mě hlava peklo jsou hory
Gorilí mládě se života bojí je těžký když se jizvy hojí
Za vším si na zemi hrdě stojím tvrdý jak kus chleba který neukrojím
Já chci jít dál a taky projít si vším tím co může být v živote příštím
Život mi dává rány hlava mě tříští když jsem byl malí žil jsem na hřišti
Vše co je součástí bylo do teď čistý nic není jistý dokud není nic v píči
Chtěl sem a stále chci být na Stagi chtěl sem být Dj bůh neříká proč nejsem
Prožil jsem utrpení noční můry tohle je zlej sen zatím se ptám sám kde jsem
Nevinný nejsem nehledej mě dej mi pokoj dokud zla strana od ty temny neodejde
Vůbec mě to netrápí nikdy nebudu čas se obrátil neplet jsi mě s Wejnem tohle nejde
Nesnažím se být jako vy kteří chtěj být nejdřív na někom závislí takže se rozejdem
Moje huba je úkaz toho že tohle není playback pojeď se s toho a mě dopřej brej den
Nejsem vítěž takže seru na b-win nechci vyhrát chčiju na výhru bez toho se mí tělo obejde
Jakmile prohrávám každý den získávám rawe tap říkej tomu jako chceš ale pak poznáš jakej je Rejmen
Nikdo nemůže v tom znít tak jako já jsem lakomej akorát sbal si věci a vypadni mi z očí na pořád
Pošlu ti zápočták dekorace jako dárek nečekej mrakodrap o kterým si jako malej na táboře blábolal
Tohle co tu do teď je zní líp a má větší sílu jak těch pár koní co patří k tomu čemu říkáš bavorák
Nemáš vůbec páru jaky to je věřit ve svou víru buď žiješ jako páni nebo sotva sbíráš bídu jako zárodek
Je tohle možný nebo je to fakt náhoda protože jestli ano tak nezbývá nic jinýho než na ostatní zavolat
Nemůže existovat nic co může byt pro mě úžasný v životě sem důrazný s odrazu obrazu vysvětli co to znamená
Sem naladěn Aladin na laně záleží mi na tom víc než utonutej cizí člověk kdesi v lese vyděšen k smrti na ledě
Poslední pohled z hradeb na hradě minový pole místo růži na zahradě takhle to chci mít cítím se být víc navnaděn
Poslední rada škoda že nejsi za zlaty v dávný době hrazen minulá budoucnost byla nebyla o tom jak budu zmrazen
Kameny a nesmírná bolest nevinná zář vyproštěna na vesmírný dráze zní jako báze do který sem od mích pěti jako blázen
To co teď mám je jedna z možnosti kterou sem vzal a utekl sem s ní co nejdál to šlo ve hvězdách se má duše vyzná
Seru ti na lásku to slovo pro mi vědomí nic neznamená tahle soudnost je mi vzdálená zatím to co můžu tak nezanedbám
Tak jak to já vidím tak to napíšu dokud není propiska vlezlá píšu to furt někdy se nezdá když to čtu tak se neznám
Rozdávám něco co v dnešní době jen tak člověk nepozná kdo z vás to tak jako já ať mi to do oči řekne na plnou hubu sám
Čím víc si to dokola užívám tím všem chci říct že vás zneužívám takhle to je takže si zvykni na to co jak u mě bývá
Nezajímá mě x věcí musím-li opomenout jak tenhle svět splývá není to to o čem sem doopravdy sníval když sem se jenom díval
Nutit by mě musel jenom ďábel abych se zpět tam k vám proklínal zatím se hlídám stojím si za svým vím že já to tak mívám
Nejsem línej rozhodne nejsem jinej ty si to tak asi mýval ale já nejsem míval vycházím se sebou jakmile se začíná stmívat





Zpět na diskuzi

    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));