DJs

Wich:

DJ Wich, vlastním jménem Tomáš Pechlák, je jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších DJ’s česko-slovenské hip-hopové scény. DJingu se začal věnovat v roce 1998.V roce 1993 se DJ Wich seznámil s Indym a LA4, kdy spolu začínali všichni na pražské graffiti scéně. V roce 1998 vzniká skupina Indy & Wich, kde Indy působí jako raper a Wich jako producent. Často spolupracují s raperem LA4, který se objevuje i na jejich vystoupeních.

 Whoo Kid:

DJ WHOO Kid (Yves Mondesire, Haiti) je hip hopový DJ a osobnost rádia haitského původu původně z Queens Village, NY, ale se silnými kořeny na Cap-Haitien, Haiti. Je známý  DJ a člen  G-Unit. Stylizuje do role jako "The Mixtape King" a přezdíval "haitských Sensation" . V současné době je podepsána na G-Unit Records a její dceřiná společnost label, Shadyville Entertainment.

Premier:

Nas, vlastním jménem Nasir bin Olu Dara Jones, se narodil 14. září 1973 v Long Island City (Queens, New York) a stal se z něho africko-americký rapper. Během svého povolaní vystřídal mnoho přezdívek, jako např. Nasty Nas, Nas Escobar (podle kolumbijského drogového lorda Pablo Escobara), God's Son a Nastradamus. Nas je synem jazzového trumpetisty jménem Olu Dara a jeho ženy Ann Jones, které zemřela v roce 2001 na rakovinu. Nas se nejvíce proslavil svým prvním LP "Illmatic (1994)", které je považováno za jedno z nejlepších hip hopových alb všech dob.
 

Mad Skill:

Mad Skill, německý dj a producent, který se ve světě profesionální hudby pohybuje již deset let, má ve své kariéře několik velice významných spoluprací jak se zahraničními, tak i s domácími umělci. V době, kdy působil v Německu, spolupracoval se jmény jako Inspectah Deck (Wu Tang Clan), Kool Savas (album John Bello story 2 – top 10 v Německu), Oli Banjo, Franky Kubrik a další.


Anketa

Jakého DJ máte nejraději?

Wich
70%
23

Whoo Kid
3%
1

Premier
18%
6

Mad Skill
9%
3

Celkový počet hlasů: 33


    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));