Hlášky 

"jejich holky je sledujou na libimseti.cz, dej si tam novou fotku a to hned, chci tě vidět na internetu, proto pustěj si langerovou anetu" - Rest (3)

"vyser se na rap vyser se na freestyle, já vim že si si všecky textíky pořádně nachystal" - Rest (3)

"brečí, stejně jako další z dětí, dneska tady budu muset uklidit hodně smetí. však to letí, freestyle chce dělat každej, proto všichni malý zmrdi myslej si že vražděj" - Rest (5)

"kámo  jestli já sem parazit tak ty seš plevel, až příště pustěj beat tak  už radši nemel" - MC Ondra (5)

"každej dobře ví že ty seš mělkej toy, čekuj mě protože já mam tady svojí výzbroj" - MC Ondra (5)

"mc rest namyšlená celebrita, chrochtá jako moje máma prase u koryta" - Styll (5)

"bílý triko modrý kalhoty,to je to znamení že na pavláku fajčíš kokoty" - Styll (6)

"nebudem se obúvat do tvoje otce ani mamky, otce nepoznal sorry kámo on je zo spermabanky" - Rest (HHK)

 "mam to jako v hlavě naprogramovaný, a tyhle battli budou uplně necenzurovaný" - Rest (8)

"mc rest chce bejt ten pán, jenže tenhle typ vypadá jak havraspár.. zmijozel kurva seš jak harry potter, jak můj fotr" - Styll (8)

"zase mi řek že jsem rest, chápeš rest rest rest rest... já jsem rest, to je jak hora mount everest. to je ta zkurvená hora, kterou ty nepřelezeš" - Rest (8)

"tebe? s tebe udělám restovaný brambory, potom je dám strapovy oči má fakt hladový" - Rest (8)

"zase začínám a dneska proti sobě mám. malýho eLKu, malýho včelku, malýho buzeranta kterej dneska chce dát přestřelku" - Rest (8)

"ničit ty čůráky jak Tafrob, kterej se na to vysral to mě mrdá, protože tohleto je elita a ta je tvrdá" - Rest (8)

"ty bys měl vypadnout z báglem zadem, protože se tu nechci srovnávat s timhle tim smradem" - Rest (8)

"přišel za taťkou a chtěl skunky, bohužel dostal jenom omalovánky, od svý mamky" - Krouzmen (9)

"Koukni se na to vibrátor používáš, a proto svojí mámě kurva nakládáš" - Styll (8)

"Seš kus, máma řikala, že když se s tebou měla, že prej neměla orgasmus" - Ondra (8)

"Jak si říkal, že mě nebalej holky na to seru, kurva teďka čekuj tady moje tracky, já je mám rád, mám rád prsa zadky a vony maj zase rádi takovýdle spratky" - Ondra (8)

"Tvá máma říkala, že už je prostě taková tvá máma je ta největší běhna, která se neschová" - Styll (8)

"Kámo musíš asi vopravdu hodně hulit trávu, když seš, tak ubohej, že musíš dissovat mojí mámu" - Ondra (8)

"Brácho dneska ti to nejdem zadarmo tu dať aj keď som hrdý, že možem s touto školou dneska rapovať, ale ja som MC z Baskej Bystrici a keď zajebem ja freestyle, tak skončíš v márnici" - Slodo (8)

"Dneska ja som Slodo na stejdžim nechť každý Pražák, čo sa baví kurva zakričí. Pojďte všeci ruky hore musíme ho dolů dať, dneska je tu Slodo idem celé Retro rozjebat" - Slodo (8)

"Todle byla jenom velká politika politici Mečiar a Kováč chacha. To byl prezident, ty vole byl to ten...Klaus kámo, tak to je jenom politika. Tydleti čuráci mi můžou klidně fajčit dicka. Pochop to kámo, s tebou nemusím si vykat. Jen protože jsme někde, my nemusíme si zvykat" - Matheus (8)

"Nevim co máš narážky na můj jelení svetr, todleto je totiž freestyle battle" - Ondra (8)

"Chtěl bys opakovat támhle Tafroba, jenže ty seš buzerant, kterej se nikde neschová. Neschováš se přede mnou a neschováš se před nim ty seš Ondra a já tě battlim" - Styll (8)

"Ty už jsi holohlavej, nemáš ani to, prostě nemáš vlasy a nemáš ani flow, nemáš ani bradu a nemáš ani dick mně je 22 a ty jsi jenom malej SHIT" - Rest (8)

"My jsme dvě zvířátka a proto upečem čtyři prasátka. Kdo si dá s náma kdo se nažere?? Kdo se z tohohle freestylu posere??!!" - Elka (8)

"Chápeš kámo 9 tisíc let, můžem bejt kamarádi můžem battly zabíjet" - Elka (8)

Já do maiku prdim aspoň, když jsem za maikem tak tady nesmrdim - Rest (King of Battle)

Todle je odplata todle je doplata  jseš jak vydlák chybí ti seno,vydle,lopata - Revolution (7)

Běž radši na Václavák dej si radši jointa jsi úplnej čůrák - Lájoš 11

Takže dneska mám dávat s toudle tou pleší já jsem píča ty jsi kunda moc mě těší - Jimmy (11)

TY jsi dilina a šukáš v Babyboxu mimina - Sweet (14)

Ty jsi žena ale postižená - Malý Man (14)

Dneska tady tojí tadle ta žena vypadá jako ubohá fena Makarena Makarena - Dezert (15)

Seberu tebe a třeba tvojí tetu a pak vás pošlu hned na dietu - Revolution (16)

Nikdo není zvědavej na ty tvý hemzy kdyby měl Hip-hop důchod ty už jsi dávno v penzy - Sharkass (Battle show)

Vážně šňupeš propambutan dneska Sweet a proti němu orangutan - Sweet (Battle show)

Porota tě neuznává a ty si dole měl jsi zůstat doma rapovat pro prasata ve stodole - Revolution (10)
Přesně tak vydíš tu jedinou skillu tydle kluci jsou jen mutanti z Černobilu - Revolution (13)
Udělal jsi něco co se nedělá dělal jsi na Metoděje kurva ramena a proto teď vysaješ koňský vemena - Šlapeto (13)
Já jsem tu domácí jsem tu na domácí metě ty jsi přijel jsem kurva na náký posraný babetě - Ondra (soutěž Retro)

Rest si myslí jak to hrozně zabíjí, ale jeho hlava vypadá jak šourek plnej spermií - Krouzmen ( King of Battle)

 

Rest vs. Metoděj - Semifinále

Metoděj: Už tu nejsou porotci co by tě měli, tak rádi, co jim dáváš drogy nebo prachy já s tebe dneska nejsem posranej strachy už kolikrát si mě prej dal, vždycky přijdeš děláš kamaráda furt si mě pomlouval, aby ses omlouval na to nemáš mě teď nedáš, pořád hledáš slova jaký jsou, že tě lidi zabijou, pochčijou, já nejsem sprostej pro mě seš jen ubožák, kterej je prostej. Říkám ti to, tak musíš se sfetovat, abys moh dobře rapovat mě tady nemůžeš diktovat, nemůžeš nesmíš to by ses musel hodně plíst.

Rest: Budeš řikat kolikrát si dával, ty budeš řikat kolikrát si dával. Když já jsem dával ty si se posrával, když já jsem rapoval ty si se pochcával, ty si nahrával zaznamenával, zkoušel, trénoval, piloval, ale jen ztrácel čas seš ten buzerant jedinej, kterýmu tu zlomim vaz, jedinej, kterýho fakt nemusim mlátit, protože to za mě dělá tvoje máti, která dáti prachy na to, aby si tu kalil, aby sis tady dneska svojí držku nalil, mockrát si slavil, že si se mnou stál na pódiu, ale co si dokázal to bylo úplný hovno.

Metoděj: Já rapoval už šest let zpět, vim co je rap a nepomůže mi fet, nejsem ožralej, svý mámě dávám na nájem to cu tu rozjíždíš tady prostě těžkej nezájem. Koukej se klidně jako buk jako mameluk pro mě seš jenom buk ještě malej kluk, i když seš větší o čem svědší, že seš furt sprostej, myslíš si, že seš nejvíc hustej pro mě seš jenom takovej Rest, kterej je teď ze mě posranej bude to trest já tady jedu fest, ale ty chceš dávat best, ale Reste ukážu ti v tomhle městě jsou lidi, který v hlavě něco, který poslouchaj, který pozor dáj.

Rest: To je kokot on řek, že tu jede text proto kdo to vyhraje bude to Rest. Úplná píčovina tohodle zmrda bych musel zabít, mě zabil Tafrob z Brna, kdyby to byl můj bratr byl bych bratrovrach tohle je buzerant nemůže to dát ani na horách, smet jsem řek to co je kecem poslední Mc, kterej tady zkouší dávat přece, měl by ses probudit a posrat dostat nápad jak mě dostat, ty si levnej ten, jsi ten nejlevnější prodávaj ho v Lídlu, tenhle buzerant je k smíchu neni k jídlu, kdo ho sežral ten se poblil ten se posral, protože tenhle debil zkoušel freestyle. Šest let a nešlo to, proto je to na kokot je to na píču, tak vzdej to.

Matheus vs. Styll - Semifinále

Styll: Hej Matheusy ty největší špíno já dávám freestyle proti tobě ty blodýno, sejdem se na pívu, ale na něj nemáš, chtěl by si to dávat, ale šetříš na guláš. Seš jenom hovado, jenom zmetek skládáš se s pěti gayů a pěti štětek. Seš jenom obyčejnej, obyčejnej houmeles, máš doma prales, tak sem kámo nelez. Já nejsem projektil, já jsem kurva Styll, teďka dávám freestyle proti tobě, teďka jsem tě zneškodnil a teďka jsem tě polapil, vykoupu tě v řece Nil. Dávám freestyle proti tobě potom jsem Styll a potom se byl nejsem Kill Bill. Lidi ruce nahoru hned.

Matheus: Týpek tu schnil, týpek tu byl, týpek teďka rozpek svůj vlastný styl, já jsem ten, kterej dneska pádlo uchopil já jsem žihadlo, který tě potopí. Rozlámu chlupy hip-hopový lupy má to přesně, tak a ve vlasech má taky kurva lupy. Já jsem krutý a nebo ne. Jsem krutý, já jsem krutý, nejsem mozek dutý, jsem ten, kterej to umí dělat křivý klidně rovný, zahnutý, jsem bedr, kterej všechno vohne, přesně, tak a  kámo ohýbám to přes koleno bolelo mě, ale teď mě nebolí.

Styll: Hej Matheusy musim se ti hrozně smát Sokolov kámo my budeme se prát, jo my budeme hrát a to férově jenže ty mi čučíš někám, nevim kam do píči teďka dám tenhle dobrej beat. Málo lidí, mě tu znají a přesto dneska sají přesto nesu dobrý zpávy, který tobě najíst dají. Všichni ve vatě vzkazuju teď Anetě je teď ve stejnem ghetě , vzkazuju teď Pepovi a upečeš si cukrový, tohle je Matheus cápek Sokolovský, dick obrovský až zbytečně moc tohle je negr a teď je noc.

Matheus: Dneska je noc. Dneska je noc a já jsem moc teďka beru si tu pomalejší beat na pomoc. Přesně, tak já jsem ovce, která jsem dneska přijde.  Poslouchej kámo vemu si vidle, páč já jsem sem dneska přilít na svým křídle. Je mi jednadvacet, čtvrtej únor proto tady budu chlastat až potom skončim jak úmor. Jsem úhoř, kterej dneska baví se tím, že se roznese s rámusem sem nemám beat co mám dělat kámo špenát, v hlavě mám rozjebanej zase jako stádo telat. Cejtim se tady v tomhli ringu, jsem tu bez vodku a nemám vodní dýmku... fůj

Metoděj vs. Matheus - Finále

Matheus: Vy se mi líbíte, vy jste jak kyvadlo, nemáme žádný téma doufám, že ne. Jsem tu s volnym rapem, lidi říkám to vám klukům starejm i dětem. My jsme tu proto, že s těstem freestalovým hněvem, dneska třeba s rapem a nebo ty vole kurva s kleku, já dostanu vás do smíchu i do breku. Já jsem ten, kterej dneska má pravdu odvěků a tys to nečekal, tak blbě se tváří, hrozně mu to tváří prej to čekal já před ním smekal, když jsem ho viděl z daleka, řek jsem si mála blecha, která ke mně přispěchala a heká a skáče a teďka už můj mozek pláče, ty by ses maximálně hodil do guláše a nebo jako dýka do rozmáčklýho pláště, ty vole dávej freestyle bez háště. Já jsem přišel, protože to mám, freestyle ten mě baví a teď jsem odjebal co jsem potřeboval odjebat jestli chceš kámo můžu ti klidně přidat. Chce to téma, aby jsme ukázali, kde jsou freestyly dobrý a kde nuly.

Metoděj: Prasátko dneská nemá hlad, chce jenom, jenom podrbat, neumí rapovat proto ho tu můžu roztrhat jako kdo jako vlkodlak, v hlavě míjí se mi hroznej tlak a ten asi teď vybouchne tebe zabije jako TNT oco jde, teď se tady Matheus napije a pak se doma přežere a s Metodějovýho freestylu se posere. Teď řeknu jak to je někdo diktuje a někdo né a teďka já jsem nahoře a ty jsi dole vole more rakovina ten kluk jako André mulo tulo ty nulo, teďka v tobě se asi hnulo možná v tobě, to byl tvů žaludek, kterej křičí už to do mě nervy už to do mě nervy prosím né, už jsem hrozněj plnej, ty pořád jojo dám si buřtíčka, dám si jitrnici, jsi týpek, kterej vyrost někde vesnici. Zabíjačku každej den žereš tolik, že máš sračku. Já mám z toho jenom legraci, teďka žiju na ulici na Žižkově, co vydělávám koupim si pizzu a tebe mám kde tam kde moje stará píču, tam kde já mám prdel tak to jé a proto Metoděj teď vyhraje, tak to jé. A tohle je co jsem vám chtěl říct a možná už to nebude vůbec nic.

 

 


Anketa

Chcete další hlášky?

Ano
92%
65

Ne
8%
6

Celkový počet hlasů: 71


    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));