K.O. TURNAJ 17 !! REGISTRUJ SE ZDE!!

17. K.O. turnaj!! Přihlaš se a vyhraj. Turnaj bude na stejný princip, vítěze určí hlasování a porota. Registrace podávejte do diskuzního fóra.

 

SEŠ TU POPRVÉ A NEVÍŠ JAK TURNAJ PROBÍHÁ ?

První krok je se registrovat a to uděláš, tak, že napíšeš svojí přezdívku do diskuzního fóra pod tímto článkem. Den před začátkem turnaje se vylosují dvojce, které proti sobě budou rapovat. Ze začátku má každý dvě kola, kde napíše svůj text na svého protivníka a třetí kola je téma, které mu určí porota. Vítěze určuje porota a hlasování. Vítěz postoupí do druhého kola a to je samé jako to první, losování a rapový soboj a tento princip je až po finále. Jelikož finále je finále, tak už budou tři kola volné a jedno určené téma.

Jestli máš nějaké otázky, tak nás kontaktuj v diskuzním fóru pod článek nebo v sekci Dotazy, chyby, pomoc.

POZOR ,  JE TU ÚPLNĚ NOVÁ VĚC ! ABY JSME ZJISTILI , ŽE SE SEM NEHLÁSÍTE JEN PRO SRANDU , TAK BUDE PŘEDKOLO , KDE KAŽDÝ PŘIHLÁŠENÝ DOSTANE TÉMA , JAKMILE TÉMA DÁ , TAK AUTOMATICKY POSTUPUJE DO PRVNÍ KOLA TURNAJE !

TURNAJ ZAČNE: 22.9.2013


REGISTRACE SEM !!

Datum: 01.11.2018

Vložil: brvntkjaqd

Titulek: Test Post

Hello, how about my test post?

Odpovědět

—————

Datum: 10.10.2018

Vložil: Dinamit

Titulek: Bum

Teďka přišel někdo kdo určuje tu tempo, všude vidím sračky,píčoviny plesknout,pro mě ste jen hračky nepřišel jsem zdechnout, tak zapijim ty prášky v hlavě temno, mužů začít dělat peklo, můj rap jak mačeta, rozsekam tu hromady všech hoven mě nikdo není roven, ale jestli chceš tak začni a páč si jak kunda tak z tebe vypáčim slzu za slzou, já jedu cestou hvězdnou a ty jen s partou venku honite si pera no jen na obrazku pět kund, jeb místo huby mám vyjebanej gun, nikdo mě tu nemůže dostat maximalne predemnou jen roztát, cítíš vlhký trenky to tu cavo začal dělat triky z rapem sem fakt ppč a díky že sem mohl davat rap sem na ty stránky odpověz a dostaneš high kick :)

Odpovědět

—————

Datum: 20.09.2018

Vložil: KR3MO

Titulek: ANO

Ano večer aj ráno máme vlastný názor na to ako zničiť stádo není málo že repujem jak blázon časom budem hore ako balkon rozbijem amaterizmus bejzbalovou pálkou nejsom členom amreickich gangov som slovák čo má naj flow fakt show bez lajkov ano tak to bude zatvorený v búde v klude uhne každý kdo necúvne není to moc súrne ale je to text čo rozbije ty gule bez automatov a rulet riskujem lebo som tupec!

Odpovědět

—————

Datum: 13.08.2018

Vložil: kral klop klop

Titulek: gang

štitnik je mesto gengstrov na ktorích nemá nikto návod mestečko na pohlad velmi krásne pod do mesta uvidíš pár negrov z mestečka štitník ak dostaneš bitku tak sa lahko nespametáš raz dva tri uvidíme kto ty dá kokot do huby a potom budeš vidiet holuby ja nie som pán ale král tvoju matku jebali na starej vlakovej stanice kid back kid back raz dva tri a nebude steba ani tá obyčajná krisa naše psi su tie najhoršie raztrhaju ta a bude steba iba enedaed boy

Odpovědět

—————

Datum: 27.12.2018

Vložil: Tvoj kat

Titulek: Re: gang

Kamoško je na čase sa preber z toho sna,
To že si nasilu tvrdý každý tu rozozná,
Samé trápne frázy a lyrika tiež hrozna,
Všetci taký ako ty pre mňa sú hovna.

Si v mylnej predstave toho že žiješ uličný štýl,
Snažíš sa uhrať formu kokotko zo všetkých síl,
Tak ak si ani po týchto baroch stále nepochopil,
Že si len pička tak choď a odjeb sa ty debil.

Odpovědět

—————

Datum: 22.07.2018

Vložil: GepanskyMlkOne

Titulek: ROZJEBUTENASRAC

i ready Pičo

Odpovědět

—————

Datum: 22.07.2018

Vložil: Tibor

Titulek: PRAVÝ RAP

Sa smejem a je mi smutno zároveň, kŕče bolí ma ruka čo mi pero píše, táto stránka mi už asi nepomôže, do piče. Oheň ten nájdeš tu na stránke pravého rapu, kde vo svojom obleku, tvoríš biješ sám za seba svojich ľudí, vykladáš pravdu odvekú.
https://mojpriestor.wixsite.com/pravyrap

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2018

Vložil: KlaudiSs

Titulek: 22

chci se registrovat

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2018

Vložil: Aduš

Titulek: neznáma

Opět třídim myšlenky
opět koukám na lidi
opět přemýšlim nad životem odchodem hrotem plotem důvodem

Odpovědět

—————

Datum: 22.06.2018

Vložil: KlaudiSs

Titulek: Re: neznáma

supr text Aďuš

Odpovědět

—————

    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));