Němečtí rappeři

 Německo

Bushido:

Bushido (vlastním jménem Anis Mohammed Youssef Ferchichi) se narodil 28.září 1978. Také známý pod pseudonymem Sonny Black je německo-tuniský rapper z Berlína.Jehož styl je inspirovaný americkým Gangsta rappem.

Sido:

Sido je v podstatě německý Eminem - - srovnání které je daleko mimo barvu jejich kůže - - raper Sido začal mit problémy s zákonodárci, rodiči, s nezákonným obchodováním , násilí, a sex.
Paul Würdig se narodil v Berlíně v listopadu 30, 1980, Jméno Sido je odvozeno z fráze "Schieße in dein ohr," nebo "Sh*t in your ears." Sido dokončil svoji osobnost stříbrnou maskou ve tvaru lebky.
 

Fler:

Patrick Decker je známy jako německý raper Fler. Patrick se narodil na vychodě Německa v Berlíně. Jeho dětství bez otce bylo pronásledováno problemy ve škole (podobny jako u Eminema). Fler byl prvně vyslyšen fanoušky jako host v Bushidovem albumu pod názvem Franc White v roce 2002. O rok později Fler podepsal smlouvu s Aggro Berlin,kterou založil Sido. Track "Neue Deutsche Welle" si vyslechl velkou kritiku protože obsahoval nacionalisticky text. Fler a Aggro Berlin se stali středem národního skandálu vztahujícího se ke textum ktere davali najevo nacionalistickou/neonacistickou identitu.Opětovně se Fler pokoušel to vyvracet tim že tvrdil že podporoval pravicové radikální programy.

 Samy Deluxe:

Samy je německý raper, který rapuje z části německy a z části anglicky. Je jedním z úspěšných německých solo umělců. Má vlastní značku Deluxe records. Výrůstal u matky, protože jeho súdánský otec opustil Německo, když mu byly dva roky. Krátce potom se narodila jeho nevlastní sestra. Přěstěhovali se z Barberku do Eppendorfu, předměstí Hamburku. Měl problémy, protože jeho rodina nebyla bohatá a dalšími problémy byly s učiteli ve škole, kterým neustále vzdoroval. Samy hledal možnost odejít ze školy. Brzy objevil hudbu, kde i dnes pracuje s nejlepšími hamburskými umělci jako jsou Illo, The Headliners a Rob Easy.

 

Obuv a boty - BIGbota.cz


Anketa

Jakého rappera máš nejraději?

Bushido
54%
20

Sido
24%
9

Fler
22%
8

Celkový počet hlasů: 37


    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));