Ruští rappeři

Seryoga:

Seryoga se narodil v Rusku jako Sergej Vasilevic Parhomenko v roce 1976.SERYOGA byla kdysi na počátku kapela,nyní to je jedna z nejkontroverznějších postav ruského hip hopu.Dalo by se říct,že je to jeden z nejvíce komerčních rapperů Ruska,ale taky nejuznávanějších.

P13:

P13 je bývalá rusko-česká kapela,která debutovala na Teritorium 3/Orion→PSH.Toto duo vzniklo v roce 2001.V České republice vydává i své album s názvem PROVOKACJA,které už vyšlo v Rusku.Česká verze se bude trošku lišit.P13 se kdysi jmenovali Psycho MC,ale s nástupem LIGALAJZe se přejmenovali na P13,i když Liga do formace nepatřil.P13 se už ale rozpadli,Liga k nim zaprvé totiž nepatřil,tzn.,že zbyli jenom Berezin a Molodoy a zadruhé to začalo skřípat...proč?Kvůli holce.Berezin totiž přes rok žil se svojí holkou a Molodoy mu ji jednoduše přebral.Několik let se tak spolu nebavili a nyní začali uvažovat o společné práci do budoucna.Oběma ale rozpad P13 pomohl a dalo by se říct,že jejich kariéra jen a jen roste vzhůru,hlavně v česku.Podle Berezina jsou totiž pro něj mnohem důležitější fanoušci tady v Česku,než u něj v Rusku.Podlě něj jsme přece taky slované a proto nám chce ukázat,že i v Rusku existuje rap...a to zatraceně dobrý.

berezin hellobye.blog


    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));