Gangy v USA

Latin Kings Gang:

Gang LATIN KINGS vznikl ve 40.letech v Chicagu jako společenská organizace pro vzestup Puerto Ricánské komunity.V 70.letech se tato organizace více a více rozšiřovala a převládala v ní zločinecká aktivita a prodávání omamných látek.Členové gangu se identifikují barvami-zlatou a černou,monogramem ALKN(Almighty Latin King Nation) a někteří mají na těle vytetovanou královskou korunu (to je běžný symbol pro tenhle gang).Jako všechny gangy i tenhle má svůj vlastní znak který ukazují rukou a je celkem známý.(všimněte si na fotkách)Dnes je Latin Kings jeden z většiny prudce násilných street gangů v USA.Latin Kings je také založen v East Coast,Puerto Rico,Mexico,South America,Madrid a Cataluna.

 

latin kings

 

latin kingslatin kings

latin kings

Bloods Gang:

BLOODS je jeden z gangů z Los Angeles.Členové gangu nosí ČERVENÉ šátky.

V letech 1971 AVALON GARDEN CRIPS a INGLEWOOD CRIPS spojily síly s ostatními částmi gangu CRIPS a začali najímat další členy.Začali rozšiřovat svoje teritoria.CRIPS byli proti gangu BRIMS,protože na ně útočil.Několik gangů se nakonec staly částí BLOOD ,,rodiny'' včetně THE BISHOPS,ATHENS PARK BOYS.THE DENVER LANES měly také konflikty s CRIPS,ale CRIPS byly početnější.CRIPS-(modré šátky a modré ,,CHUCKS''-tenisky)

V průběhu válek gangu CRIPS,vznikl opačný gang-BLOODS.Ale bylo důležité rozhodnout barvy.CRIPS jsou známí že mají modré šátky,THE PIRUS a další skupina se rozhodly pro barvu opačnou-ČERVENOU.Založili spojené organizace které se později staly známé jako BLOODS.THE PIRUS,BRIMS,ATHENS PARK BOYS a PUEBLOS se rozhodli spojit BLOODS.Další gangy které byly součástí válek CRIPS se spojily také s BLOODS

 

DJquik
THE GAME
SUGE KNIGHT

bloods

bloods

The Crips Gang:

THE CRIPS vznikl v Los Angeles-Kalifornie.Je to jeden z nejstarších,největších,nejznámějších gangů v USA.Většina členů je násilná.Všichni členové nosí modré oblečení tedy šátky.CRIPS byl založený Raymondem Washingtonem a Stanlym Williamsem.Zákon prosazoval spor směřující proti extrémně velkému číslu násilné trestné činnosti hlavně u členů gangu,a to dokonce už v ranném věku.Původní jméno založil Raymond Washington když mu bylo 15.Původní jméno gangu bylo-BABY AVENUES.Pak se měnilo na AVENUE BOYS,AVENUE CRIBS a nakonec CRIPS.

crip-handsign

 

 

crip-tetování

 

crips

 

BAD AZZ

 

 
R.WASHINGTON-zakladatel gangu CRIPS

 

 

STANLEY WILLIAMS-zakladatel gangu CRIPS

Breed Street Gang:

BREED STREET GANG je to hispánsko-americký gang,který vznikl v 70.letech zvláště silně v Boyle Heights-L.A.-Kalifornie a v Las Vegas oblast Nevada.Všichni členové mají a ukazují svoje tetování.

člen-BREED STREET GANG

Nortenos Gang:

Norteňos. Gang v první polovině devadesátých let vypravoval do Mexika a Spojených států a Evropy zásilky kokainové pasty.

 


Anketa

Vadí vám gangy?

Jo
32%
12

Ne
53%
20

Je mi to jedno
16%
6

Celkový počet hlasů: 38


    Cristiano Ronaldo    Battle-Rap    Digitalizace záznamů    Elektroráj    Micado    Bouřňák    Hodinky

. var gaJsHost = (("https:" == RubicusFrontendIns.location.protocol) ? "https://ssl." : "https://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));